Blog matters 2018, czyli weekend czerwcowy w Sarbinowie - Kuncio.pl
Blog parentingowo-lifestylowy
parenting, lifestyle
16242
single,single-post,postid-16242,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
Blog matters

14 cze Blog matters 2018, czyli weekend czerwcowy w Sarbinowie

W tym roku długi weekend czerwcowy i zarazem Dzień Dziecka spędziliśmy w Sarbinowie. Tak naprawdę nie byłoby nas tam, gdyby nie spotkanie Blog Matters. To właśnie dzięki temu zarezerwowaliśmy sobie cztery dni na pobyt w nadmorskim kurorcie. Był to też trochę mój powrót do dzieciństwa, bo w Sarbinowie byłam ostatnio ponad dwadzieścia lat temu na rodzinnych wakacjach. :)

Nasz krótki wypad rozpoczęliśmy w czwartek, ale o samym pobycie i miejscu, w którym spaliśmy powstanie osobny wpis. :)

Wydarzenie Blog Matters odbyło się w sobotę 2 czerwca, a zostało zorganizowane przez Monikę Kiljańską z konfabula.pl oraz Milenę Czupryniak z cytryniaki.pl. Miejscem spotkania było Ekologiczne Centrum Transgraniczne w Sarbinowie. Nowy obiekt, który powstał w ramach współpracy polsko-niemieckiej.

Do Sarbinowa pojechałam pełna pozytywnej energii. Zależało mi na naładowaniu baterii, bo byłam przekonana, że właśnie na macierzyńskim najbardziej będę mogła poświęcić się pisaniu. Przecież będę miała na pewno więcej czasu. Okazało się inaczej (zresztą nie wiem skąd miałam taki pomysł). No i nie zawiodłam się.

Po pierwsze jak najbardziej zostałam natchniona :P, po drugie poznałam nowych wspaniałych ludzi i spotkałam tych wspaniałych, których już znałam. :) I po trzecie wzięłam udział w fajnych prelekcjach i wymianie wiedzy.

blog matters

Skupiona Ja :)

 

Blog matters

Rozbawiona Ja :)

Podczas tego kameralnego spotkania swoją prelekcję miała Lena Murawskalenamurawska.pl. Oczywiście nie zawiodła mnie tym wystąpieniem, jak zawsze rzetelnie, konkretnie i pragmatycznie. Opowiedziała o tajnikach facebooka, o planowaniu postów, ogólnie o tym, co trzeba wiedzieć, aby istnieć w mediach społecznościowych, a do tego pokazała kilka prostych narzędzi, z których można korzystać, a do których potrzebna jest zaledwie kartka papieru. :)

 

Blog matters

Widać, że jest w swoim żywiole. :)

Blog Matters

Lena Murawska

Jako druga pod ostrzał pytań poszła Paulina Pamuła – z Wszystkiego kreatywnego. To od niej można dowiedzieć się jak zacząć swoją przygodę z webinarami. Zresztą w tym celu zachęcam do odwiedzenia jej grupy na FB.

Blog Matters

Paulina z Wszystkiego Kreatywnego

Ostatnią prelegentką była Anna Chomiaknieidealnaanna.com. To właśnie ona znalazła się w zeszłym roku na liście Jasona Hunta jako jedna z wschodzących i dobrze rokujących gwiazd blogosfery. :) Z uczestniczkami podzieliła się faktami i mitami jakie towarzyszą przy tworzeniu przez Jasona Hunta rankingu najlepiej rokujących blogerów.

Blog matters

Nieidealna Anna :)

Blog matters

Anna Chomiak o rankingu Jasona Hunta

Blog matters

A tutaj Organizatorki z Prelegentkami :)

Spotkanie minęło bardzo szybko. Na szczęście dzieci się nie nudziły dzięki pogodzie, która pozwoliła im na zabawę na placu zabaw zlokalizowanym na terenie Centrum, a te ponad 5-letnie mogły uczestniczyć w warsztatach, dotyczących ochrony środowiska i segregacji śmieci.

Blog matters

Moja P. znalazła sobie koleżankę. :)

Blog matters

Warsztaty zainteresowały obecne na nich dzieci.

Dla każdej blogerki nie zabrakło również miłych upominków, m. in. od Amaloo. Osobiście wybrałam ochraniacz do łóżeczka z kompletem pościeli.

Blog matters

Blog matters

Blog matters

Oczywiście spotkanie nie mogło by się odbyć, gdyby nie sponsorzy i partnerzy oraz bez odpowiedniego patronatu. Poniżej lista wszystkich, którzy mieli swój wkład w wydarzenie.

Sponsorzy:

Amaloo https://amaloo.pl/

Topgal https://www.topgal-plecaki.pl/

Redro https://redro.pl/

Oleofarm http://oleofarm.pl/

Wydawnictwo Zysk i Spółka http://www.zysk.com.pl/

Cocomilo https://cocomilo.pl/

Craftoholic Shop https://craftoholicshop.com/

Gosia Przymuszała Coach https://malprzymuszala.wixsite.com/coaching

Agile Commander https://agilecommander.com/pl/

Digital Karabela https://digitalkarabela.com/pl/

 

Partnerzy:

Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie http://tcee.pl/

MPS Plastic Packaging & Private Label Cosmetics Manufacturer http://mps.koszalin.pl/

 

Patronat:

Miasto Mielno http://www.mielno.pl/

Portal Mądrzy Rodzice http://madrzy-rodzice.pl/

Miasto Koszalin http://www.koszalin.pl/

Portal Reachablogger http://reachablogger.pl/

2 Comments
 • Monika Kilijańska
  Posted at 16:52h, 01 lipiec Odpowiedz

  Cieszę się, że udało Ci się z nami być <3

  • magda
   Posted at 11:04h, 03 lipiec Odpowiedz

   Ja również dziękuję za miło spędzony weekend. :)

Post A Comment