O mnie - Kuncio.pl
Blog parentingowo-lifestylowy
parenting, lifestyle
9
page,page-id-9,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

O mnie

Mam na imię Magda.

Jestem mamą sześcioletniej Poli i dwu i pół rocznego Teodora, ale oprócz tej jakże ważnej roli, pełnię jeszcze kilka innych. :)

Jestem mamą na podwójnym etacie. Bo teraz wszystkie decyzje jakie podejmuję robię z myślą o moich dzieciach, oczywiście jednocześnie pamiętając że jestem nie tylko matką, ale także żoną, przyjaciółką, blogerką. Mimo iż teraz wszystko podporządkowane jest dwójce brzdący: powrót do pracy, rodzinny wyjazd, zakupy w sklepie oraz każda banalna i niebanalna sytuacja, staram się znaleźć również czas dla siebie i moich pasji.

Właśnie dlatego Kuncio.pl to blog kobiety, która nie boi się łączyć rodzicielstwa z karierą zawodową.

To blog kobiety, która uważa, że istotne jest zachowanie równowagi w każdym aspekcie życia. Tworzony przez matkę wariatkę, matkę nieidealną, która nieustannie poszukuje odpowiedzi oraz porusza nie zawsze łatwe i przyjemne tematy. To także blog pisany z perspektywy kobiety zakochanej w życiu.

Na moim blogu wiele spraw oscyluje wokół rodzicielstwa, ale nie tylko, bo na cały obraz składa się o wiele więcej elementów, obok których nie można czasami przejść obojętnie.

To blog o rodzicielstwie, stylu życia, o miejscach, które warto zobaczyć, przeplatany opiniami, recenzjami i rozmowami z ciekawymi ludźmi. To tutaj zadaję pytania i szukam odpowiedzi, a wszystko w przyjemnym stylu z nutką humoru. Jednym słowem pokazuję kawałek mojego świata, jednocześnie poddając go analizie – taki parentingowy lifestyle. Jeżeli tylko zechcesz, Ty również możesz do niego wejść.

Na co dzień zajmuję się marketingiem i customer experience. Lubię czekoladę, nowe wyzwania i spontaniczne decyzje. Kocham szum fal i nie wyobrażam sobie życia z dala od wody, dlatego też zamieszkałam w Gdańsku. Z miłości do słowa piszę. A z miłości do życia stworzyłam ten blog. :)

Współpraca i kontakt