4 powody, dla których każdy bloger powinien odwiedzić #Infoshare - Kuncio.pl
Blog parentingowo-lifestylowy
parenting, lifestyle
15477
single,single-post,postid-15477,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
DSC_0375

19 maj 4 powody, dla których każdy bloger powinien odwiedzić #Infoshare

Infoshare to największa, w centralnej i wschodniej Europie, konferencja z obszaru technologii i nowych mediów, gdzie można pokazać swój startup, a także korzystać z doświadczenia specjalistów, liderów innowacji czy twórców, którzy stworzyli startupy i odnieśli sukces.

W tym roku Infoshare rozpoczęło się 18 maja i przez dwa dni można było wziąć udział w wielu ciekawych prelekcjach.

Dlaczego każdy bloger powinien wziąć udział w tym wydarzeniu?

Są przynajmniej cztery powody, które krótko opisuję poniżej.

1. Inspiracje

To właśnie takie miejsca jak to może spowodować, że zostaniesz napełniony nową energią. Może zainspiruje Cię to do stworzenia czegoś nowego albo w ogóle do działania. Mnogość wystąpień, tematów może wywołać eksplozję pomysłów, a także potwierdzić Twoje działania. Jednym słowem może właśnie w tym miejscu rozwiejesz swoje obawy i utwierdzisz się w swoich działaniach albo zmienisz kierunek ich działania i ustrzeże Cię to przed totalną katastrofą. Wszystko po to, aby odnaleźć właściwą ścieżkę, którą chcesz podążać, a która w konsekwencji ma dać Ci satysfakcję z tego, co robisz, a także stać się Twoim źródłem – albo jednym z wielu – utrzymania. W sumie w życiu chodzi o to, aby robić to, co się kocha i na dodatek na tym zarabiać.

2. Ludzie

Infoshare to niespotykana okazja, aby spotkać wiele ciekawych postaci i to nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Czerpanie z ich wiedzy i doświadczenia może być naprawdę cenne przy tworzeniu własnych pomysłów. W tegorocznym Infoshare wzięło udział ponad 120 prelegentów! Wśród tak zacnego grona znalazła się m.in. Natalia Hatalska z rewelacyjną prezentacją „Human: Work In Progress”; jak zawsze szalona Monika Czaplicka, opowiadająca o hatebrandach; mistrz snucia opowieści, czyli Paweł Tkaczyk; czy Michał Szafrański, który zaprezentował jak należy prowadzić finanse własnej firmy, a także jak je oddzielić od budżetu domowego oraz wielu innych inspirujących prelegentów.

3. Nowości

To doskonałe miejsce na poznanie nowinek technicznych, a także innowacyjnych pomysłów. W jednym miejscu, oprócz dużych firm działających już na rynku, można spotkać takie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, a bynajmniej chcą to robić i przekonać do swoich pomysłów innych, dlatego to idealne miejsce dla startupów.

4. Networking

Mówiąc o tak dużym przedsięwzięciu, jakim jest konferencja Infoshare, nie można nie wspomnieć o zawieraniu znajomości. Nie dość, że można tylu wspaniałych prelegentów posłuchać, to można jeszcze z nimi porozmawiać, a także budować relacje biznesowe. I to nie tylko podczas trwania samej konferencji, ale również w trakcie after party  – bo o biznesach najlepiej rozmawia się w luźnej atmosferze, przy piwku. :) W przypadku Infoshare imprezy towarzyszące rozpoczęły się już we wtorek i zakończą się w dniu jutrzejszym, więc są to aż cztery wieczory, gdzie można się pobawić w doborowym towarzystwie.

Mam nadzieję, że przekonałam Was do udziału w kolejnej konferencji. Co ważne jest to impreza całkowicie bezpłatna, nie licząc warsztatów, a także wybranych after party. Jedyne co należy zrobić to się zarejestrować i w dniu konferencji odebrać swój identyfikator.

Tylko tyle.

Następne Infoshare już za rok. :)


www.infoshare.pl 

6 Comments
 • Agnieszka Maszota
  Posted at 19:34h, 19 maj Odpowiedz

  Inspiracje tak, nowości – uwielbiam, tylko ciężko przychodzi mi poznawanie nowych ludzi, fatalnie, musiałabym jechać z kimś znajomym – sama nie odezwałabym się pewnie do nikogo. Bardzo fajna inicjatywa ogólnie.

 • Psychologia Internetu
  Posted at 19:49h, 19 maj Odpowiedz

  W pełni się zgadzam :)

 • Zuzanna
  Posted at 20:04h, 19 maj Odpowiedz

  Uwielbiam konferencje. Czasem ciekawe wykłady można potem obejrzeć w internecie z czego korzystam namiętnie w wolnych chwilach.

 • Tutaj
  Posted at 10:36h, 21 maj Odpowiedz

  Jestem pod ogromnym wrażeniem! Dzięki za wpis!

 • markizy kraków
  Posted at 11:06h, 29 maj Odpowiedz

  Świetny wpis! Mam nadzieję, że na nim nie zakończycie 😉

  • magda
   Posted at 13:49h, 30 maj Odpowiedz

   Na pewno nie. 😉

Post A Comment