Love Lovi 360˚ - Kuncio.pl
Blog parentingowo-lifestylowy
parenting, lifestyle
212
single,single-post,postid-212,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
IMG_0690

08 kwi Love Lovi 360˚

Dzisiaj króciutki wpis o kubku, który jest doskonałym uzupełnieniem w przechodzeniu z kubka niekapka na picie ze szklanki.

Naszym pierwszym kubkiem był, pewnie jak u większości z Was, kubek niekapek. Potem przeszliśmy na doidy cup, a następnie dokupiliśmy Lovi 360˚. Doidy cup, jak najbardziej się u nas sprawdza, ale brakowało nam alternatywy, którą można by zabierać w podróż. Lovi 360˚ spełnił nasze oczekiwania.

IMG_0704

To, co było dla nas istotne przy wyborze tego kubka to dwa elementy.

Pierwszym z nich jest innowacyjny system uszczelniania.

Silikonowa otoczka sprawia, że dziecko pije bez rozlewania, ale jednocześnie przy większych wstrząsach wydobywa się  z niego płyn. Dzięki temu dziecko przygotowuje się do picia ze zwykłego kubka, w którym będzie musiało kontrolować swoje ruchy.

Drugim elementem, który zaważył na wyborze tego produktu, jest fajny patent w postaci nakrętki 360˚.

Dzięki innowacyjnej nakrętce dziecko może pić z każdego miejsca wokół krawędzi, co naprawdę jest rewelacyjnym rozwiązaniem.

IMG_0707 IMG_0706

Kubek można kupić w większości sklepów z artykułami dla dzieci. Ostatnio widziałam go również w Rossmannie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Kubek Lovi 360˚ to naprawdę fajna alternatywa dla szklanki, szczególnie na początku drogi w samodzielnym piciu. Poli od razu kubek przypadł do gustu. Nam również. :)

A na koniec nasz kubek już w akcji. :)

20150214_153408

No Comments

Post A Comment