Poznając Trojmiasto cz.2 - orłowski klif - Kuncio.pl
Blog parentingowo-lifestylowy
parenting, lifestyle
16002
single,single-post,postid-16002,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
klif-widok-z-molo

23 lis Poznając Trojmiasto cz.2 – orłowski klif

W Trójmieście jest wiele miejsc na niedzielne spacery. Tym razem nasz wybór padł na Gdynię. W sumie w naszych statystykach to miasto wypada słabiej jeśli chodzi o częstotliwość odwiedzin, jednak postanowiliśmy wybrać się do Orłowa, w którym byliśmy ostatnio w wakacje. Aż wstyd się przyznać, że tak dawno temu. :)

Plaża i morze kojarzy się głównie z wakacjami, jednak nie tylko latem morze jest piękne. Jesień i zima również ma swoje uroki. Nad morze warto przyjechać bez względu na porę roku. Chociażby po to, aby pooddychać świeżym powietrzem, a do Orłowa również po to, aby zobaczyć klif i przejść się po molo.

Piękne morskie widoki

Widok morza od strony Gdańska

Widoki Gdyni

Łódź w Gdyni Orłowie

Mama i córka na spacerze

Gdy się zmęczymy lub gdy zmarzną nam dłonie to możemy zaszyć się w domku Żeromskiego, w którym obecnie jest kawiarnia. Jeżeli chcemy być w ciągłym biegu warto skusić się na pyszną kawę i ruszyć dalej. :)

Domek Żeromskiego

Pyszna kawa

A gdy zgłodniejemy możemy udać się do Tawerny Orłowskiej tuż przy plaży, albo na pizzę po drugiej stronie ulicy i wrócić do domu po pełnym dniu wrażeń. :)

Pizzeria w Orłowie

Pomnik gdyńskiego malarza marynisty

Rodzina na spacerze

Morze i spacer

2 Comments
  • Izabela Damse
    Posted at 19:12h, 25 listopad Odpowiedz

    W Orłowie byłam przy okazji zeszłorocznego SeeBloggers i zakochałam się w tym klifie. Cudowne miejsce i zawsze kojarzy mi się z filmem Tylko mnie kochaj :)

  • Justyna
    Posted at 08:04h, 05 grudzień Odpowiedz

    Byłam w tym roku nad morzem na weekend ale jak mi się za nim tęskni :( mogłabym tam zamieszkać :) ale tylko nad samą plażą :)

Post A Comment