4 pomysły na zabawki do 50zł - Kuncio.pl
Blog parentingowo-lifestylowy
parenting, lifestyle
15504
single,single-post,postid-15504,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
train-189828_1920

31 maj 4 pomysły na zabawki do 50zł

Dzień Dziecka już jutro. Myślę, że większość z Was ma już kupione prezenty dla swoich pociech, jednak gdyby okazało się, że co niektórzy są nadal niezdecydowani, przychodzę z pomocą.

Gdyby zabrakło Wam pomysłów przeczytajcie dalszą część wpisu. Dla zapominalskich i tych z problemem w podejmowaniu decyzji – czasami sama taki problem mam – stworzyłam listę 4 zabawek, które po pierwsze nie kosztują więcej niż 50 zł, a po drugie można je dostać praktycznie w każdym sklepie z zabawkami, księgarni, a nawet w supermarkecie. :) Dzięki temu można wstąpić po prezent po pracy i jednocześnie przybyć do domu o odpowiedniej porze.

Z racji tego, że moja córka ma prawie 2,5 roku poniższa lista to produkty przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia, czasami nawet od 3, ale takie, które w mojej opinii można kupić ciut młodszemu dziecku.

No to startujemy.

    1. Ciastolina – w teorii przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. W mojej ocenie również się sprawdza w przypadku tych młodszych. Moja córa pierwszą swoją ciastolinę dostała krótko po ukończeniu dwóch lat. Na pewno, dając taki prezent, trzeba mieć świadomość, że dziecko dwuletnie nie może pozostać bez opieki podczas zabawy. Głównie dlatego, że zapewne będzie chciało posmakować ciastoliny, gdyż ta apetycznie pachnie. Na rynku dostępna jest, jeżeli można tak powiedzieć, „zdrowsza” wersja ciastoliny – pucholina, jednak jest prezentem powyżej 50 zł i nie można jej nabyć w tak wielu różnych zestawach jak ciastoliny, chociażby Play-Doh. Dostępna w każdym sklepie z zabawkami, a w tym tygodniu również w Lidlu za jedyne 39,90 zł.

  • Klocki Lego – kultowa pozycja, której nie można nie kochać. Chyba każdy z nas z sentymentem myśli o tych klockach i co jak co, ale warte są swej ceny. Ja do dzisiaj mam w moim rodzinnym domu klocki tej firmy z serii Friends i cały czas są w tak samo dobrym stanie, jak na początku. Specjalnie dla małych dzieci powstała seria Duplo. Mniejsze zestawy spokojnie dostaniemy do 50 zł.

 

  • Domek do kolorowania – nie taki zwyczajny, a z tektury. Łączy w sobie wiele zalet. Rozwija kreatywność, umiejętności manualne, może pomóc w nauce kolorów, wystarczy tylko, aby dorosły uruchomił swoją kreatywność, a odnajdzie się wiele funkcjonalności w tekturowym domku. Później może posłużyć jako domek dla lalek. A tak w ogóle to nie musi to być na siłę domek, może być zamek, czy garaż. Cena uzależniona od jego wymiarów.

 

  • Puzzle – wydaje mi się, że to prezent, który zawsze się sprawdzi. Na rynku jest wiele marek, które oferują zabawę w formie uczenia się. Myślę, że różnego rodzaju puzzle, które uczą świata i kreatywnego myślenia do tej grupy należą.

 

Jeżeli jeszcze nie masz prezentu to pamiętaj, aby jutro wstąpić do sklepu, a jeśli nie masz pomysłu, to wybierz jeden z moich. Cztery sprawdzone prezenty, uniwersalne, takie które można dopasować dla chłopców jak i dla dziewczynek. :)

No Comments

Post A Comment